Bezva móda

Kvalitní plavky pro každého

Publikoval admin, 11.10.2012 v kategorii plavky

Dámy, chystáte se na výběr nových plavek? Dejte si na to dostatek času. Jen tak se vám podaří vybrat plavky, se kterými budete skutečně spokojená.

Dámské plavky

Vybíráte-li si konkrétní dámské plavky, měly byste mít celostní představu o tom, jaké všechny druhy plavek existují. Některé ženy se stále domnívají, že plavky dělíme na jednodílné a dvojdílné plavky. To je sice pravda, ale není to jediné dělení plavek. Pojďme si některé přiblížit.

Štíhlým dívkám budou slušet bikiny, které mají místo klasických kalhotek tanga. Odvážnější dívky si dokonce mohou vzít monokiny. Jde sice o jednodílné plavky, ale díly jsou spojené jen slabým kouskem látky. Pokud máte štíhlou postavu, budou plavky vypadat velmi svůdně.

A co když byste spíše potřebovala nějaké své partie zamaskovat? I takové plavky jsou. Máte-li větší břicho, přijdou vám vhod tankiny, které mají místo horního dílu tílko. To je však vyrobené ze stejného materiálu jako plavky. Pokud považujete za vaše problematické partie spíše hýždě, volte dvojdílné šortkové plavky.

 

Plavky výprodej

Nedokáže si vybrat vhodné plavky? Přijde vám, že všude mají jen několik kusů od plavek, které by se k vaší postavě nejvíce hodily? Nezoufejte. V našem internetovém obchodu zaměřeným na plavky, najdete mnohé plavky různých střihů, barev, motivu atd. Budete mít z čeho vybírat. Nemáme jen dámské plavky, ale také pánské a dětské plavky. Prohlédněte si naší kompletní nabídku a hledáte-li plavky se slevou, nahlédněte od sekce „plavky výprodej“. I zde jsou pěkné a kvalitní kousky.

 

Žádné komentáře

Comments are closed.